top of page

טיפול זוגי ואישי

טיפול זוגי ואישי הוא מהלך חשוב ומהותי, שמטרתו לאחד ולחבר בין בני זוג, להיטיב ולהעצים את הזוגיות ולסייע לאלו שהגיעו לנקודת משבר ביחסים. מריבות, שחיקה בזוגיות, חוסר אמון בקשר, מאבקי כוחות, תקשורת לא מכבדת או חוסר תקשורת, בדידות, תסכול, דכדוך, אלו הן רק חלק מהסוגיות איתן מתמודדים זוגות רבים לאורך תקופות שונות בחייהם המשותפים. 

ייעוץ זוגי יכול לסייע לזוג לפתור משברים שונים ולהנות מחיים מספקים וטובים יותר. 

מזמינה אותך לפנות אלי בכל שאלה או בעיה ולהחזיר אתכם למסלול הנכון.

Anchor 1

01

ליווי תהליכי פרידה וגירושין

גם אם החלטתם  להיפרד באופן סופי, או שהתחלתם תהליכי גירושין,

חשוב לדעת כי תהליך זה אינו מסתיים ביום אחד ויש להתכונן הן לתקופת הגירושין והן לתקופה שתבוא אחריה.  החלטה על גירושין יכולה להיות החלטה חד צדדית או החלטה משותפת. לרוב ההחלטה מלווה בתחושות ורגשות של דכדוך, עצבות, כעס ואשמה, נבגדות, פחדים וחרדות, פחד כלכלי, חשש מההשלכות על הילדים, מספר מפגשים אישיים וזוגיים יקנו לכם כלים פרקטיים להתמודדות עם המצב החדש. 

במסגרת הייעוץ נעבוד במשותף על הגדרת תפקוד הורי מותאם למציאות החדשה, העצמה של כל אחד מבני הזוג, התמודדות עם הפחדים הנלווים, נגדיר את אופן ההתנהלות המיטבי מול הילדים, נלמד כיצד להתמודד עם ההשלכות על הפן הכלכלי, וביחד נעבור תקופה מורכבת זו חזקים יותר ומוכנים יותר לקראת הפרק הבא בחייכם.

02

התפתחות אישית ומקצועית

העצמה והתפתחות אישית באים לסייע לנו להשתחרר מתודעה שגויה באשר לרמת היכולות שלנו. במצב של תחושת חוסר מסוגלות עצמית. אנשים חווים לעיתים קרובות תחושת חוסר יכולת והופכים לפאסיביים, תחושות אלה מעכבות אותנו ואינן מאפשרות לנו להתקדם ולהתפתח. מטרת הייעוץ האישי היא להעלות את רמת שביעות הרצון בחיים האישיים והמקצועיים שלנו, לשפר מיומנויות חברתיות ובין אישיות.  יחד נמצא את המתנה שלכם ונגדיר את הפעולות הנדרשות שתאפשרנה להגיע למימוש עצמי ולחיים מספקים. מניסיוני רב שנים בארגונים גדולים בתפקידי ניהול בכירים עסקתי רבות בפיתוח מנהלים, ייעוץ והכוונה מקצועית, התפתחות אישית. אני מזמינה אתכם לעשות צעד משמעותי עבורכם.

Anchor 2

03

D_5.jpg

הכוונה למציאת זוגיות

אנשים רבים רוצים למצוא אהבה ולהיות במערכת זוגית טובה ומעצימה אך לא מצליחים לעשות זאת.  אנחנו יוצאים לדייטים מתוך רצון להכיר פרטנר/ית לחיים אך מסיימים מאוכזבים ומתוסכלים.  ביליתם זמן לא מבוטל באתרי הכרויות, יצאתם לבלות אך הקשר לא התפתח, למרות הרצון לזוגיות משהו מתנהל לא נכון ופוגע בסיכוי לבניית זוגיות יציבה. ישנן לא מעט סיבות אשר פוגעות ביכולתינו למימוש הזוגיות ולכן צריך לעצור ולחשב מסלול מחדש.  סדרת מפגשים ייחודית וממוקדת בה נעבוד לפי הצרכים האישיים של כל אחד ואחת תאפשר לכם לסלול את הדרך למציאת זוגיות נכונה ומותאמת עבורכם. 

Anchor 3

04

ייעוץ זוגי לפני נישואין

ייעוץ זוגי הוא כבר מזמן לא נחלת הזוגות הנישואים בלבד, הכנה נכונה לקראת הנישואין, ולקראת הרחבת המשפחה תסייע בהתמודדויות השונות הנלוות לשינויים המבורכים בשלבי הזוגיות השונים. ייעוץ זוגי לפני הנישואין או בתחילתו יסייעו לכם לפתור בעיות עתידיות הסמויות מעינכם ולחיות עם פחות קונפליקטים עתידיים ולהנות מקשר זוגי של אהבה וסיפוק. זוגות לפני נישואין אשר יהיו מוכנים לקראת עתידם הזוגי יהיו זוג חזק יותר, מסופק, שמח ומאושר מה שיפחית משמעותית את הסבירות לפרידה עתידית.  במספר מפגשים עוצמתיים ניערך יחד לקראת הנישואין והרחבת המשפחה, נלמד כיצד להתמודד עם הקשיים הנלווים ונאפשר חיזוק הקשר הזוגי.

D_8.jpg
Anchor 4
D_11.jpg

05

ייעוץ וליווי פרק ב'

באמצעות מספר מפגשים שיתמקדו בליווי וייעוץ זוגיות בפרק ב’ בחייהם, תוכלו לרכוש מיומנויות שיאפשרו יצירת זוגיות מיטיבה ואוהבת על כל מרכיביה. יחד נתייחס למורכבויות הן האישיות והן המשפחתיות שכל אחד מהצדדים מביא לזוגיות זו, זהו הזמן  המתאים לקיים חשבון נפש ושיפור התקשורת עם  בני המשפחה.  במסגרת הליווי והייעוץ נתמקד בדפוסים ההתנהגות ממערכות יחסים קודמות, שיקום הביטחון העצמי, ניהול נכון בפן הכלכלי, מתחים עם הילדים, הכנה לקראת מגורים משותפים.

Anchor 5
Anchor 6
bottom of page