top of page

מדברים זוגיות

"מדברים זוגיות" - סדרת מפגשים משני תודעה, ציון דרך לכל אדם המוכן לעצור, להתבונן ולבחון מחדש את עצמו וחייו, תוך שאיפה מתמדת לצמיחה אישית וזוגית ובניית חיים הרמוניים.  במהלך הסדנאות תקבלו כלים, מיומנויות, טכניקות ושיטות שבעזרתן תוכלו לשפר משמעותית, מצבים וקונפליקטים בזוגיות, תוך יצירת שפה משותפת ומיומנויות תקשורת הנדרשות לניהול מערכת זוגית בריאה ויציבה.

Anchor 1

01

המתנה שלי

מציאת הייעוד והתכלית שלי, מה המתנה שלי?  איך ניתן למצוא אותה ולחיות באושר וסיפוק, מה החסמים המעכבים אותי מלהגיע למתנה? מיהו האדם שאתם בוחרים להיות? מי אני בשיא הפוטנציאל שלי? מתי מגיע השינוי? ההשפעה של מציאת המתנה על האנרגיה שלי והשפעתה על הסביבה, הזוגיות והביטחון העצמי, וחתירה לחיים שלמים ומיטיבים.

02

תקשורת זוגית

מהי זוגיות, מהי תקשורת בונה ומעצימה, מהי תקשורת הרסנית, מהו כפתור ההפעלה בזוגיות - הטריגר שמפעיל אותנו. האשמה אל מול לקיחת אחריות, נבין באיזו שפה אנחנו מדברים ומתקשרים עם בן/בת הזוג שלנו, מתחילים עם שינויים קטנים המייצרים תוצאות איכותיות ולאורך זמן, תוך בניית ארגז כלים שישמש אותנו לשימור וטיפוח הזוגיות לאורך זמן רב. 

Anchor 2

03

שפות האהבה

משהו תקוע לכם בזוגיות? אתם מרגישים שהתקשורת עם בן/בת הזוג לא מאוזנת ואינה מאפשרת יצירת זוגיות הרמונית. אתם מצפים שיהיה ביניכם יותר מגע, אתם לא מרגישים את הביטחון שמעניק הקשר הזוגי, אתם מתוסכלים כי אתם עושים את המיטב ועדיין הצד השני לא מסופק. סדנה זו באה לתת תשובות לכל השאלות המורכבות הללו ולאפשר לנו לדבר בשפת האהבה הנכונה והמתאימה לבן/בת הזוג שלנו.  אנשים שונים מבטאים אהבה ומקבלים אהבה בשפות שונות, הבנת השפות תשפר את הביטחון במערכת היחסים הזוגית.

Anchor 3

04

הסוד למציאת זוגיות

רבים מאיתנו חווים תהליך מעייף, מאכזב ולעיתים מייאש, של חיפושים אחר זוגיות.  אני מזמינה אתכם ליצור שינוי בהתנהלות הזוגית ולעלות על המסלול הנכון לקראת מציאת הזוגיות שתמיד רציתם. במסגרת הסדנה, תקבלו כלים משמעותיים שיאפשרו לכם לבחור נכון את בן/ת הזוג המתאימים לכם ביותר, תלמדו איך למגנט לחייכם מערכת יחסים נכונה וכיצד לשמור על תדר זוגי חזק ומדוייק.  נבין מהם העקרונות החשובים ביותר בכדי למצוא זוגיות נכונה עבורכם ולא פחות חשוב ולאחר שהכרתם את בן/ת הזוג, נלמד כיצד להתנהל במערכת הזוגית, ולהגיע למערכת יחסים יציבה ואוהבת.

Anchor 4

05

תשוקה ואינטימיות זוגית

כשנצליח לא להכניס שיפוטיות לסוגים שונים של חיבורים אינטימיים נוכל לראות את שלושת סוגי החיבורים בשיא עוצמתם, חיבור פיזי, ריגשי ורוחני. חיבורים אלה הם חלק חשוב ובלתי נפרד מהמערכת הזוגית, כך נוכל לגוון לפי הצרכים והרצונות של כל אחד מבני הזוג. החסמים המונעים מאיתנו להגיע לאינטימיות ותשוקה עם בני הזוג רבים, חסמים פיזיים, חוסר תקשורת, כאבים מהעבר, אמונות מהעבר, הסדנה מאפשרת לנו להסיר חסמים אלה ולסלול את הנתיב תשוקה ואינטימיות זוגית מכילה ובריאה.

Anchor 5

06

להסיר את המסכות

לחיות עם ה "מסכה" מהווה מוטיב דומיננטי בחיים האישיים בכלל ובזוגיות בפרט.  המסכה אינה מאפשרת לנו להיות אמיתיים עם עצמינו ועם הסביבה הקרובה לנו ומייצרת חסם  וחשש מלהביע את רצונותינו ורגשותינו, מה שמייצר תסכול תמידי.  האם אנחנו מעוניינים להמשיך לחיות עם "המסכה"? או שאנו מעוניינים ליצור מציאות חדשה וטובה יותר בה אנו מסירים את המסכה ומאפשרים את החופש להיות "אני".  הסדנה מאפשרת לנו שלב אחר שלב להסיר את "המסכה" ולהגיע למצב מאוזן ואותנטי ולאפשר יצירת זוגיות כנה פתוחה ללא "מסכות".

F_1.jpg
Anchor 6

07

זוגיות בפרק ב'

פרידה וגירושין זאת חוויה לא נעימה ומטלטלת,  בין אם הגירושים הם ביוזמה של אחד הצדדים או יוזמה משותפת.  חשוב שנדע שיש אור בקצה המנהרה, יש למה לצפות והטוב עוד לפנינו. לאחר הפרידה, מתעצמת תחושת הבדידות, הדכדוך, חוסר ביטחון וחוסר הוודאות. הסדנה מאפשרת לנו להבין ולבנות בסיס מוצק שיאפשר לנו להתחיל ולנהל מערכת זוגית בפרק ב' של חיינו ולהחזיר את שמחת החיים ואת הניצוץ הזוגי.

Anchor 7

08

לבחור נכון

כדי לבחור נכון צריך בראש ובראשונה להיות בשלים ומוכנים לקראת הכנסת בן/בת זוג לחיינו, יש לדייק את הבחירות של בני הזוג כך שיתאימו לנו באופן המיטבי.
בסדנה נלמד מה הצרכים של האישה והגבר במערכת הזוגית, העלאת הביטחון העצמי והמודעות העצמית, מהם העקרונות החשובים בבחירה הזוגית שלנו, מה נכון עבורנו כדי ליצור זוגיות מוצלחת ויציבה, הסתכלות פנימית וזיקוק הבחירות שלנו כך שהן תהיינה המתאימות ביותר עבורינו. 

Anchor 8
bottom of page